Pole dance Wonderland - F&Q

Podívejte se na odpovědi na nejčastější otázky.

Vaše nejčastější otázky a naše odpovědi na ně 

Můžu se přihlásit na pole dance, když nemám vůbec žádné zkušenosti a sportovní průpavu? 

Samozřejmě :-)! Úplným začátečníkům jsou určeny kurzy pole dance 1, "W1". Žádné předchozí zkušenosti, velká sílá ani flexibilita nejsou potřeba, vše vás postupně naučíme. Podívejte se na aktuální ROZVRH lekcí. 

Co potřebuji na cvičení s sebou?
Na lekci pole dance potřebujete: legíny, kraťásky, tričko, v chladnějších obdobích klidně teplé ponožky a mikinu, než se zahřejete, a ručník. Pití u nás dostanete. Na ostatní lekce jako je pole fitness, posilování nebo X-system je vhodná i sportovní obuv (čistá obuv určená pro fitness, nikoliv obuv používaná venku).

Platí u Vás karta Multisport?
Ano, kartu Multisport u nás můžete využít na jednorázové návštěvy na ostatní lekce (ROZVRH). Na veškeré tříměsíční kurzy se tato karta ale bohužel nevztahuje.

Chci se zapsat na kurz, ale nemůžu se zúčastnit všech termínů. Můžu si lekce nahradit?
Ano, v každém svém kurzu si můžete nahradit tři zmeškané lekce. Pokud se jedná o kurz pole dance, je vhodné navštívit kurz podobné/ stejné úrovně nebo potom jakoukoli hodinu z ostatních lekcí dle platného ROZVRHu. Nutná je vždy rezervace předem.

Jak zjistím, jestli mě bude pole dance bavit?
Zcela jednoduše :-)! Podívejte se do ROZVRHu, zda jsou aktuálně vypsané testovací lekce nebo si domluvte osobní trénink s lektorkou a zkuste si, zda vás pole dance zaujme. Věříme, že s ním ale už nikdy nebudete chtít přestat :-).

Máte další otázky, na které jste tu nenašli odpověď? KONTAKTujte nás.