Pole dance Wonderland - FAQ

Podívejte se na odpovědi na nejčastější otázky

Vaše nejčastější otázky

Můžu se přihlásit na pole dance i bez předchozích zkušeností?

Samozřejmě. Úplným začátečníkům jsou určeny kurzy pole dance s označením "W1". Žádné předchozí zkušenosti, velká sílá ani flexibilita nejsou potřeba, vše vás postupně naučíme. Podívejte se na aktuální rozvrh lekcí.

Jak probíhá skupinová lekce pole dance?

Skupinová lekce probíhá celkově pod vedením lektorky. Od počátečního zahřátí a rozhýbání, přes samotnou tréninkovou jednotku, až po závěrečný tzn. cool down. Na lekci má každá klientka k dispozici vlastní tyč. Náročnost lekce je vždy podle dané úrovně.

Jak probíhá soukromý trénink pole dance?

Soukromý trénink probíhá také celkově pod vedením lektorky stejně jako skupinová lekce viz. výše jen s tím rozdílem, že jste ve studiu pouze Vy a lektorka.

Co potřebuji na cvičení s sebou?

Na lekci pole dance potřebujete legíny, kraťásky, tričko, v chladnějších obdobích klidně teplé ponožky a mikinu, než se zahřejete, a ručník. Pití u nás dostanete. Na ostatní lekce jako je pole fitness, posilování nebo X-system je vhodná i sportovní obuv (čistá obuv určená pro fitness, nikoliv obuv používaná venku).

Platí u Vás karta Multisport?

Bohužel nikoli.

Nemůžu se zúčastnit všech termínů kurzu, můžu si lekce nahradit?

Ano, v každém svém kurzu si můžete nahradit tři zmeškané lekce (v letním období je u některých kurzů náhrad více). Pokud se jedná o kurz pole dance, je vhodné navštívit kurz podobné/ stejné úrovně nebo potom jakoukoli hodinu z ostatních lekcí dle platného rozvrhu. Nutná je vždy rezervace předem.

Jak zjistím, jestli mě bude pole dance bavit?

Zcela jednoduše. Podívejte se do rozvrhu, zda jsou aktuálně vypsané testovací lekce nebo si domluvte osobní trénink s lektorkou a zkuste si, zda Vás pole dance zaujme. Věříme, že s ním ale už nikdy nebudete chtít přestat.

Máte další otázky, na které jste tu nenašli odpověď? Kontaktujte nás.