Pole dance Wonderland - rozvrh lekcí

Rezervujte si vybranou lekci online s okamžitým potvrzením

Rozvrh lekcí a popis kurzů

Po kliknutí na tlačítko "rozvrh a rezervační systém" přejdete na online rezervační systém. V něm si můžete prohlédnout celý rozvrh lekcí včetně popisů, co jednotlivé kurzy a lekce znamenají a rezervovat si cvičení, které Vám vyhovuje. Nutná je prvotní registrace, která Vám vytvoří vlastní uživatelský účet.

Nabízíme tříměsíční kurzy pole dance pro začátečníky, dále navazující kurzy pole dance pro pokročilé, pololetní kurzy pole dance pro děti, jednorázové vstupy na ostatní lekce a individuální tréninky. 


Máte zájem o soukromý trénink?

Kontaktujte nás skrze poptávkový formulář v záložce kontakt, napište nám na email: info@poledance-wonderland.cz nebo volejte na číslo: 774 289 271


Nevíte, na jaký kurz se přihlásit?

Pole dance W1

Kurz pole dance pro úplné začátečníky. V tomto kurzu se naučíte například: Základní postoj, různé typy chůze kolem tyče, otočky, základní prvky (např. Step Around), spiny (např. Back Hook Spin, Fireman Spin), základní šplh a další.

Pole dance W2

Kurz pole dance pro mírně pokročilé. Tento kurz plynule navazuje na kurz Pole dance W1. V tomto kurzu se naučíte například: Basic Invert a Inverted Crucifix - prvky hlavou dolů, spiny z W1 ale pouze s jednou rukou, náročnější spiny nebo variace stojky s oporou.

Pole dance W3

Kurz pole dance pro středně pokročilé. Tento kurz plynule navazuje na kurz Pole dance W2. V tomto kurzu se naučíte například: prvek V-invert, Gemini a jeho variace, Butterfly, Stargazer, náročnější spiny a další.

Pole dance W4

Kurz pole dance pro středně pokročilé. Tento kurz plynule navazuje na kurz Pole dance W3. V tomto kurzu se naučíte například: prvek Scorpio a jeho variace, Superman, Bloody Marry, Embrace, náročnější spiny do invertů a další.

Pole dance pro děti

Kurzy pole dance pro děti jsou vždy na celé pololetí a jsou rozděleny na věkové kategorie mladší 6 - 10 a starší 11 - 15 let. 

Pole fitness

Lekce posilování partií celého těla s použitím pole dance tyče. Pro tento kurz je vhodné (není však podmínkou) absolvovat alespoň základní kurz Pole dance W1. 

Silná záda a core

Lekce zaměřená na posilování zádových svalů, středu těla a hýžďové svaly. Cvičení probíhá s vlastní vahou nebo s malou zátěží. 

X-system začátečníci

Cvičení se závěsným systémem "X system" od Madmax s vahou vlastního těla pro ty, kteří nemají žádnou nebo jen malou zkušenost se cvičením s pomůckou jako je například TRX.

X-system pokročilí

Cvičení se závěsným systémem "X system" od Madmax s vahou vlastního těla a malými činkami pro pokročilé nebo ty, kteří již mají zkušenost se cvičením s pomůckou jako je například TRX.

Strečink

Lekce zaměřená na protahování a zvyšování flexibility zejména partií, které jsou přínosem pro pole dance. Protahují se střídavě nohy (cviky na provaz a placku) a ramena společně se zády.