Pole dance Wonderland - o nás

Přečtěte si informace o studiu a jeho zakladatelce

O Pole dance & fitness studiu Wonderland

Pole dance a fitness studio Wonderland vzniklo v roce 2018. Největší pozornost věnuje lekcím pole dance (pole dance pro začátečníky i pokročilé, pole dance pro děti) a doplňkovému posilovacímu cvičení  - pro silná a zdravá záda, core, celé tělo, dále strečinku a cvičení se závěsnými systémy X-system.

Pravidelně pořádáme sportovní víkendy v Golf a Spa resortu na Konopišti, soustředění v Chorvatsku nebo příměstské tábory pro děti a juniorky. 

Naším cílem je, abyste se u nás cítili maximálně komfortně a po každém tréninku odcházeli plni energie a těšili se na svoji další lekci. Vždy vás přivítáme s úsměvem a dobrou náladou a doufáme, že oceníte nejen náš individuální a vstřícný přístup, ale také přátelskou a rodinnou atmosféru.

Pokud chcete před Vaší první návštěvou vidět, jak to u nás vypadá nebo jak jsme vybaveni, podívejte se na fotky a další informace v záložce studio.

Pro dotazy nebo zanechání vzkazu přejděte do záložky kontakt.


Alena Slováková

majitelka a zakladatelka

Sportu se věnuje od malička. Vyzkoušela gymnastiku, balet, tanec, atletiku, házenou a nejdéle vydržela u sportovního aerobiku. Nikdy ji ale žádný sport neoslovil tolik jako pole dance. 

V současné době je členkou týmu akreditovaného školicího programu Pole dance Academy (PDA), který vzdělává nové pole dance lektorky a lektory a majitelkou studia, které možná brzy navštívíte nebo ho již z vlastní zkušenosti znáte.

Sportovní vzdělání: certifikát z kurzu DNS I a DNS II, fitness trenér, instruktor skupinových lekcí, trenér závěsných systémů Madmax X-system a TRX, lektor pole dance a fitness, certifikát rollingu od Trigger Point.


Ve studiu se o Wonderlandky, jak říkáme našim klientkám, v současnosti stará tým profesionálních a vyškolených lektorek. Jejich medailonky najdete zde: lektorky.