Pole dance Wonderland - o nás
Informace o nás a našich partnerech.

O Pole dance & fitness studiu Wonderland

Pole dance a fitness studio Wonderland věnuje největší pozornost lekcím pole dance (pole dance pro začátečníky i pokročilé, pole dance pro děti) a cvičení se závěsnými systémy X-system od společnosti Madmax.

Naším cílem je, abyste se u nás cítili maximálně komfortně a po každém tréninku odcházeli plni energie a těšili se na svoji další lekci. Vždy vás přivítáme s úsměvem a dobrou náladou a doufáme, že oceníte nejen náš individuální a vstřícný přístup, ale také přátelskou
a rodinnou atmosféru.

Pokud chcete před Vaší první návštěvou vidět, jak to u nás vypadá nebo jak jsme vybaveni, podívejte se na fotky a další informace v záložce FOTOGALERIE.

Pokud nám chcete něco sdělit nebo nechat vzkaz, přejděte do záložky KONTAKT.


Alena Slováková

majitelka

Sportu se věnuje od malička. Vyzkoušela gymnastiku, balet, atletiku, házenou a nejdéle vydržela u aerobiku. Nikdy ji ale žádný sport neoslovil natolik jako pole dance. 

V době vzniku studia Pole dance Wonderland (duben '18) je to již zhruba pět let od chvíle, kdy poprvé zkusila tento pro ni úchvatný sport.

O dva roky později se z ní stala instruktorka, tzv. paní "tyčitelka" :-). Další roky sbírala zkušenosti a praxi ve studiu Vertigo pole fitness v Praze a dále se vzdělávala.

V současné době je členkou týmu akreditovaného školicího programu Pole dance Academy (PDA), který vzdělává nové pole dance lektorky a lektory a majitelkou studia, které možná brzy navštívíte nebo ho již z vlastní zkušenosti znáte :-).

Sportovní vzdělání: fitness trenér, instruktor skupinových lekcí (aerobik, bodystyling, step aerobik), trenér Madmax X-system a TRX, lektor pole dance a fitness, osvědčení od Trigger Point.


Ve studiu se o Wonderlandky, jak říkáme našim klientkám, v současnosti stará tým profesionálních a vyškolených lektorek. Jejich medailonky najdete zde: NÁŠ TÝM.